Bombonierki reklamowe – z jakiego rodzaju czekolad się je produkuje?

Bombonierki reklamowe

Bombonierki reklamowe

Bombonierki z logo firmy to produkt, w który zaopatruje się wiele firm, bez względu na branżę, w której działają, ich zakres czy ilość zatrudnionych pracowników. To uniwersalny podarunek, który sprawdzi się na wiele różnych okazji. Wręczyć można go z okazji urodzin firmy, poszerzenia jej asortymentu, Wielkanocy, Bożego Narodzenia czy Walentynek. Znajdujące się we wnętrzu bombonierek czekoladki różnić mogą się od siebie kształtem, wielkością, smakiem nadzienia oraz czekoladą wykorzystaną do ich produkcji. Więcej na temat tej ostatniej kwestii – poniżej. Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu!Bombonierki reklamowe wytwarza się między innymi z czekolady „couverture.” Jest to produkt uzyskany z wyrobów kakaowych oraz cukrów, który zawiera poniżej 25 procent suchej masy kakaowej, w tym nie mniej niż 31 procent tłuszczu kakaowego i nie mniej niż 2,5 procent beztłuszczowej suchej masy kakaowej.

Bombonierki reklamowe produkuje się także z czekolady orzechowej „Gianduja”, która to zawiera czekoladę zawierającą nie mniej niż 32 procent suchej masy kakaowej,  tym beztłuszczową masę kakaową w ilości nie mniejszej niż 8 procent, między 20 a 40 gramów drobno zmielonych orzechów laskowych na każde 100 gram produktu oraz dodatki takie, jak orzechy laskowe, migdały czy poniżej 5 procent suchej masy mlecznej uzyskanej na skutek odparowania mleka lub mlecznych produktów w proszku

bombonierki reklamowe produkowane są również z czekolady mleczno-orzechowej „Gianduja”, która to jest produktem uzyskiwanym z wyrobów kakaowych, cukrów i mleka czy produktów mlecznych, które zawierają między 15 a 40 procent drobno zmielonych orzechów laskowych na 100 gram produktu, ewentualny dodatek orzechów lub migdałów (całych lub w kawałkach) oraz czekoladę mleczną o zawartości nie mniejszej niż 10 procent suchej mlecznej masy uzyskanych z cześciowo lub całkowicie odtłuszczonego mleka, częściowo lub całkowicie odwodnionego pełnego mlek, śmietanki, częściowo lub całkowicie odwodnionej śmietanki, masła lub tłuszczu mlecznego.